Naše ohlédnutí za lednickými volbami

20.10.2018 14:10

Vážení přátelé a příznivci!

Srdečně Vám děkujeme za Vaši přízeň a podporu v právě proběhlých komunálních volbách, díky níž kandidátka pod hlavičkou Okrašlovacího spolku skončila na druhém místě se ziskem 4 zastupitelských mandátů.

Po proběhlých jednáních a předložení několika návrhů na sestavení možných koalic však bohužel náš spolek, společně se zastupiteli KDU-ČSL, skončil v opozici. Na sestavení koalice se dohodli vítězní Nezávislí, Moravané a SPD.

Členům nové koalice přejeme hodně zdaru. Jsme přesvědčení, že i jako konstruktivní avšak tvrdá opozice budeme přispívat k dalšímu rozvoji naší obce a zlepšování života jejích obyvatel. Na tuto práci a spolupráci s Vámi všemi se těší tým spolku v čele s nově zvolenými zastupiteli

Klárou Rothscheinovou, Lucií Krejzovou, Kateřinou Baroňovou a Jaroslavem Martinkem

—————

Zpět